4310R-102-101LF
BournsRes Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Bourns
Part No:
4310R-102-101LF
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CR
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack
20
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
5
Number of Terminals:
10
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
100 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole